KÁMO TEAM

Kapela KÁMO byla založená koncem roku 2013. Tehdy Ondra poznal Lukáše a založili kapelu. Začali hledat vyhovující zkušebnu, až našli v Bílovci zkušebnu GMK s nahrávacím studiem, kde je úžasné zázemí jak pro začínající, tak pro profesionální kapely. Třetí do party přibyla Viki, se kterou objeli řadu koncertu a vydali první demo album Neslyšíš (2016).

Po odchodu Viki dlouho hledali basáka, až našli Vaška, který mimo jiné hraje sólovou folkovou hudbu jen s akustikou. Vašek se ujal baskytary a začalo to klapat. Objeli řadu vydařených koncertu a festivalů ale jelikož byli tři pořád tomu chyběla ta pravá show na pódiu. Tak začátkem roku 2019 přibrali do party čtvrtého člena Vojtu, který začal řezat do basy a Vašek se vrátil ke kytaře. 

Momentálně makáme na nových peckách, takže v roce 2021 je na co se těšit!


LUKÁŠ
MUŽÍK

ZPĚV, KYTARA

Je přední postava celé kapely. Hudbě se věnuje už od svého dětství. Je autorem všech naších textů a dokonce píše texty i jiným kapelám. Jinak se rád věnuje včelařství, malování, sportu, cestování a tvorbě hudby.

Oblíbeni interpreti:

Linkin park, Post Malone, Papa Roach

VOJTĚCH
BÁRTA

BASKYTARA

Nejmladší člen kapely. Říká se, že na basu hrál snad už i doktorům v porodnici. Vojtík přibyl do kapely jako poslední. Kromě hudby se rád věnuje cyklistice, turistice a je to hrdý sběratel dopravního značení.

Oblíbeni interpreti:

Mac Miller, Blink 182, Mňaga a Žďorp, Tom Misch, Gleb

ONDŘEJ
ŽÍDEK 

BICÍ  

Ondra je nejmenší, ale zároveň nejstarší člen cele bandy. Na bicí hraje od svých 8 let. Kromě tvoření hudby rád jezdí na motorce nebo na kole. Miluje cestování po světě, letectví, rychlé auta, motorky a Skotskou whisky.

Oblíbeni interpreti:

Marpo & Troublegang, BMTH, Marek Ztracený, Mirai, RHCP

VÁCLAV
ZUCHNICKÝ 

KYTARA

Vašek jako jediný z nás má dostudovanou hudební konzervatoř. Sice v textařském oboru, ale to je vedlejší. S kytarou už téměř srostl a málokdy u sebe nějakou nemá. Má rád téměř veškerou hudbu, ticho, a kafe.

Oblíbeni interpreti:

Marpo & Troublegang, BMTH, Marek Ztracený, Mirai, RHCP